Pěvecký sbor Dopravního podniku
hl. m. Prahy
Byl založen v březnu roku 2010 strojvedoucím metra a sbormistrem Mgr. Lukášem Janírkem. Sbor je složen ze zaměstnanců a přátel Dopravního podniku hl. m. Prahy. Předsedkyní je Ing. Dana Vohralíková.
Cílem sboru je sdružit všechny zaměstnance a přátele-cestující, kteří mají rádi sborový zpěv a umění celkově, podpořit akce dopravního podniku a rozšiřovat jeho dobré jméno mezi širokou veřejností nejenom v hlavním městě Praze.
Čtěte více zde Read more прочитайте большеNadcházející koncerty
7. 9. 2026
Chcete s námi zpívat?
Praha - Žižkov
Více informací v záložce Kontakt.20. 9. 2026
Den pro zaměstnance DPP (soukromá podniková akce)
Praha
Místo i čas budou upřesněny.Ukázky
Antonín Tučapský:
JÁ MALÝ PŘICHÁZÍM
Lukáš Trykar:
VESELÉ VÁNOČNÍ HODY
Nikolaj Budaškin, arr. Lukáš Janírek:
VYROSTLA ŠTÍHLÁ JEDLIČKA a PRAŠNÁ CESTIČKA
Lukáš Janírek:
MARIÁNSKÁ LÁZNĚ ANEB VODA LÉČIVÁ (rok 2018, s CM Lašár)
Členové sboru

Irena Š.
Alt

Martina P.
Tenor
Radost z hudby by nikdy neměla být přerušena reklamou. (Leonard Bernstein) 
Šárka P.
Soprán
Přátelé a zpěv jsou nejlepším lékem. 
Jana H.
Soprán
Angličtina a zpěv - to jde k sobě. 


