Pěvecký sbor Dopravního podniku
hl. m. Prahy
Byl založen v březnu roku 2010 strojvedoucím metra a sbormistrem Mgr. Lukášem Janírkem. Sbor je složen ze zaměstnanců a přátel Dopravního podniku hl. m. Prahy. Předsedkyní je Ing. Dana Vohralíková.
Cílem sboru je sdružit všechny zaměstnance a přátele-cestující, kteří mají rádi sborový zpěv a umění celkově, podpořit akce dopravního podniku a rozšiřovat jeho dobré jméno mezi širokou veřejností nejenom v hlavním městě Praze.
Čtěte více zde Read more прочитайте большеNadcházející koncerty
7. 9. 2026
Chcete s námi zpívat?
Praha - Žižkov
Více informací v záložce Kontakt.20. 9. 2026
Den pro zaměstnance DPP (soukromá podniková akce)
Praha
Místo i čas budou upřesněny.Ukázky
Karel Bříza:
CO SE TAK SVÍTÍ V BETLÉMĚ
lidová z Krkonoš, arr. Lukáš Janírek:
U ŠTĚPANIC NA POLI (rok 2015)
Lukáš Janírek:
AUTOBUSY PRAHOU JEDOU (rok 2015)
Lukáš Janírek, text Jiří Hanuš:
NALAĎTE SE V METRU! (rok 2018)
Členové sboru

Libuše K.
Tenor
Hezký, kdo milý. 
Irena K.
Alt
Hudba nám pomáhá překonat i ta nejtěžší životní období. 
Tomáš R.
Tenor
Úspěchu dosáhne ten, kdo stál na prahu neúspěchu. 
Martina K.
Alt
Zpívání je radost. 


